www.tarabyaçilingir.com - www.tarabyaanahtar.com - www.tarabyakilit.com
ÇİLİNGİR, ANAHTARCI, KALE KİLİT, MUL-T-LOCK, ÇELİK KAPI, ALARM SİSTEMLERİ
Yetkili Anahtarcı : Tarabya Anahtar Kilit Çilingir Servisi 0532 4165699-0532 7879489
ÇİLİNGİR

ANAHTARCI

KALE KİLİT

MUL-T-LOCK KİLİT

İTO KİLİT

KALE ÇELİK KAPI

DESİ ALARM

EMNİYETİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

ANAHTARCILAR

SARIYER TARABYA REHBERİ

FİRMA PROFİLİMİZ

REFERANSLARIMIZ

TANIDIK SERVİSLER

Tüm Kilitlerin Anahtarları,Multlock İnter Aktif Anahtarlar,Bilyalı Anahtarlar,Fiyam Anahtarlar,Otomobil Anahtarları, Çipli (Kodlu-Elektronik-İmmobilizer) Otomobil Anahtarları,Slot Anahtarlar,Renkli Anahtarlar,Kasa Anahtarları

BİLGİ KÖŞESİ

Bu Köşemizin Amacı Önemli Püf Noktalarda Sizi Bilgilendirmek.

1.Bir eve yeni taşındığınızda güvenliğiniz için yapacağınız ilk iş; Kapı kilidini değiştirtmelisiniz.
2. Anahtarlarınıza sahip olmalısınız. Anahtarlarınızı Düşürdüğünüzde, Kaybettiğinizde Şüpheleniyorsanız hemen Kapı Kilidini değiştirtmelisiniz.
3.Kaliteli, Ekonomik ve Profesyonel bir Anahtar ve Çilingir Hizmeti amaçlıyorsanız, İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirler Odasına üye bir anahtarcı ile çalışınız. Bu odaya üye anahtarcılar USTALIK BELGESİNE sahip UZMAN kişilerdir.
4.Anahtar ve çilingir fiyatları anahtarcılar odası tarafından belirlenir ve ücret tarifelerinin iş yerlerinde kolay görülür bir yerde asılması gerekmektedir.
5.Kapı kilitlerinizi zamanla kalıntı haline gelen zeytin yağı ve benzeri bir yağla kesinlikle yağlamayınız, anahtarcılar olarak bizler bu konuda makine yağı dahi kullanmayıp, özel ince yağlar kullanmaktayız.Boya yaptırırken kilitlere boya sürdürmeyiniz, boyacıyı bu konuda uyarınız. Kilitlerin arızalanmasına en çok neden olan ihmallerin "KİLİTLERİ BOYAMA ve KİLİTLERE YANLIŞ YAĞ KULLANIMI" olduğunu biliyor muydunuz?
SORU, DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN
Netten İletişim: tarabyaanahtar@hotmail.com
SİTE MİMARI: ayavuzseven@hotmail.com

Cumhuriyet Mah. Araba Yolu Cad. No:71 Hacı osman-Tarabya üstü-Sarıyer-İstanbul
Copyright © 2000-2015 www.TarabyaAnahtar.com
Tüm Hakları Saklıdır.
In conclusion, a black rolex replica sale, with its signature three white stripes, is not just practical, fashionable, sporty, but it is affordable. If you gave me a hublot replica or an Omega, of course I would take it, but I think I would sell it, buy an rolex replica sale and invest the left over money because high-end rolex replica sale are just not me at this time. Furthermore, rolex replica sale match my casual, sporty personality and character and I would feel far more comfortable going about my life with an replica watches sale on my wrist while people I would meet would know that I am a real good, genuine person who is not trying to be someone whom I am not.